MMSZ20T1G
Partnumber:
MMSZ20T1G
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
682 in stock
SKU:
MMSZ20T1G
Package
Zener Diode Single 20V 5% 55Ohm 500mW 2-Pin SOD-123 T/R