MMSZ5V1T1G
Partnumber:
MMSZ5V1T1G
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
500 mW; 5% Zener Diode Voltage Regulator 5.1 V, SOD-123 2 LEAD, 3000-REEL