MMU01020C1001FB000
Partnumber:
MMU01020C1001FB000
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0102(0805) 1K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Melf Pad SMD Automotive Medical T/R