MMU01020C1002FB300
Partnumber:
MMU01020C1002FB300
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0102(0805) 10K Ohm 1% 0.3W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive Medical T/R