MMU01020C4999FB300
Partnumber:
MMU01020C4999FB300
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0102(0805) 49.9 Ohm 1% 0.2W(1/5W)/0.3W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive Medical T/R