MMZ0603S121HT000
Partnumber:
MMZ0603S121HT000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.48A 0.22Ohm DCR 0201 T/R