MMZ1005B121C
Partnumber:
MMZ1005B121C
Manufacturer:
TDK
products.category:
MODULES
Availability:
1894 in stock
SKU:
MMZ1005B121C
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.4A 0.25Ohm DCR 0402 Automotive T/R