MMZ1005B601CT
Partnumber:
MMZ1005B601CT
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
1654 in stock
SKU:
MMZ1005B601CT
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 200mA 850mOhm DCR 0402 T/R