MMZ1005D121ET000
Partnumber:
MMZ1005D121ET000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 300mA 700mOhm DCR 0402 T/R