MMZ1608A252BTA00
Partnumber:
MMZ1608A252BTA00
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 2.5KOhm 25% 100MHz 0.2A 0.8Ohm DCR 0603 T/R