MMZ1608B121CTAH0
Partnumber:
MMZ1608B121CTAH0
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.6A 0.15Ohm DCR 0603 T/R