MMZ1608B601CTDH5
Partnumber:
MMZ1608B601CTDH5
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 500mA 400mOhm DCR 0603 Automotive T/R