MMZ1608D500
Partnumber:
MMZ1608D500
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 50Ohm 25% 100MHz 500mA 300mOhm DCR 0603 T/R