MMZ1608S181ATD25
Partnumber:
MMZ1608S181ATD25
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 180Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.2Ohm DCR 0603 Automotive T/R