MNR04M0ABJ390
Partnumber:
MNR04M0ABJ390
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Array 39 Ohm 5% ±300ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD T/R