MNR14E0ABJ103
Partnumber:
MNR14E0ABJ103
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Array 10K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R