MNR14E0ABJ104
Partnumber:
MNR14E0ABJ104
Availability:
10000 in stock
Package
Res Array 100K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R