MNR14E0APJ101
Partnumber:
MNR14E0APJ101
Availability:
10000 in stock
Package
Res Array 100 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R