MNR34J5ABJ102
Partnumber:
MNR34J5ABJ102
Availability:
12000 in stock
Package
Res Array 1K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R