MNR34J5ABJ201
Partnumber:
MNR34J5ABJ201
Availability:
12000 in stock
Package
Res Array 200 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Epoxy 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R