MOS2CT52A121J
Partnumber:
MOS2CT52A121J
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Oxide 120 Ohm 5% 2W ±300ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive Ammo