MOS6020-333MLC
Partnumber:
MOS6020-333MLC
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
IC CHIPS
Availability:
50000 in stock
Package
Power Inductors - SMD 33uH Shld 20% 1.1A 290mOhms