MOV-10D391K
Partnumber:
MOV-10D391K
Manufacturer:
BOURNS INC
products.category:
others
Availability:
1332 in stock
SKU:
MOV-10D391K
Package
VARISTOR 351V 2.5KA DISC 10MM