MOV-10D561K
Partnumber:
MOV-10D561K
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Var MOV 350VAC/460VDC 2500A 560V Thru-Hole Radial Bulk