MOV-14D471K
Partnumber:
MOV-14D471K
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Var MOV 300VAC/385VDC 4500A 470V Thru-Hole Radial Bulk