MOV-14D751K
Partnumber:
MOV-14D751K
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Var MOV 460VAC/615VDC 4500A 750V Thru-Hole Radial Bulk