MOV-20D182K
Partnumber:
MOV-20D182K
Manufacturer:
BOURNS
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Var MOV 1100VAC/1465VDC 6500A 1800V Thru-Hole Radial Bulk