MOX1125231006FE
Partnumber:
MOX1125231006FE
Manufacturer:
OHMITE MFG CO
products.category:
others
Availability:
564 in stock
SKU:
MOX1125231006FE
Package
RES THICK FILM 100M OHM 1% 1.5W 脗卤25PPM/脗掳C EPOXY AXL