MOX200001006FE
Partnumber:
MOX200001006FE
Manufacturer:
Ohmite Mfg Co
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 100000000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED, ROHS COMPLIANT