MP1-L-1000-203-5%-RH
Partnumber:
MP1-L-1000-203-5%-RH
Manufacturer:
Spectra Symbol
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res POT 20K Ohm 20% 1W Receptacle Connector