MPC5200CVR400B
Partnumber:
MPC5200CVR400B
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1156 in stock
SKU:
MPC5200CVR400B
Package
MPU MPC52xx RISC 32bit 400MHz 2.5V/3.3V 272-Pin BGA Tray