MPC603RRX266TC
Partnumber:
MPC603RRX266TC
Manufacturer:
NXP Semiconductors
Availability:
10000 in stock
SKU:
MPC603RRX266TC
Package
MPU PowerPC 603e Processor RISC 32bit/64bit 0.29um 266MHz 3.3V 255-Pin FCCBGA Tray