MPC603RRX300LC
Partnumber:
MPC603RRX300LC
Manufacturer:
MOTOROLA/FREESCAL
Availability:
10000 in stock
Package
MPU PowerPC 603e Processor RISC 32bit/64bit 0.29um 300MHz 3.3V 255-Pin FCCBGA Each