MPC7410RX500LE
Partnumber:
MPC7410RX500LE
Manufacturer:
FREESCALE/MOTOROLA
Availability:
432000 in stock
SKU:
MPC7410RX500LE
Package
MPU PowerPC MPC74xx Processor RISC 64bit 0.18um 500MHz 1.8V/2.5V/3.3V 360-Pin FCCBGA Tray