MPC755CVT400LE
Partnumber:
MPC755CVT400LE
Manufacturer:
NXP Semiconductors
Availability:
10000 in stock
Package
MPU PowerPC MPC7xx Processor RISC 32bit 0.22um 400MHz 2.5V/3.3V 360-Pin FCBGA Tray