MPC850DSLCVR50BU
Partnumber:
MPC850DSLCVR50BU
Manufacturer:
FREESCALE/NXP
Availability:
10000 in stock
Package
MPU PowerQUICC MPC8xx Processor RISC 32bit 50MHz 3.3V/5V 256-Pin BGA Tray