MPC850SRVR80BU
Partnumber:
MPC850SRVR80BU
Manufacturer:
Freescale
Availability:
10000 in stock
Package
MPU PowerQUICC MPC8xx Processor RISC 32bit 80MHz 3.3V/5V 256-Pin BGA Tray