MPC866PCVR100A
Partnumber:
MPC866PCVR100A
Manufacturer:
NXP Semiconductors
Availability:
10000 in stock
SKU:
MPC866PCVR100A
Package
MPU PowerQUICC MPC8xx Processor RISC 32bit 0.18um 100MHz 3.3V 357-Pin BGA Tray