MPC866PZP100
Partnumber:
MPC866PZP100
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
MPC866PZP100
Package
MPU PowerQUICC MPC8xx Processor RISC 32bit 0.18um 100MHz 3.3V 357-Pin BGA