MPC875CVR133
Partnumber:
MPC875CVR133
Manufacturer:
FREESCALE/NXP
Availability:
10000 in stock
Package
MPU PowerQUICC MPC8xx Processor RISC 32bit 0.18um 133MHz 3.3V 256-Pin BGA Tray