MPC885CVR133
Partnumber:
MPC885CVR133
Manufacturer:
NXP Semiconductors
Availability:
10000 in stock
Package
MPU MPC8xx RISC 32bit 0.18um 133MHz 3.3V 357-Pin BGA Tray