MPC885VR133
Partnumber:
MPC885VR133
Manufacturer:
FREESCALE/NXP
Availability:
10000 in stock
Package
MPU MPC8xx RISC 32bit 0.18um 133MHz 3.3V 357-Pin BGA Tray