MPI4015V2-6R8-R
Partnumber:
MPI4015V2-6R8-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 2A 0.207Ohm DCR T/R