MPI4020V2-4R7-R
Partnumber:
MPI4020V2-4R7-R
Manufacturer:
Eaton Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 2.7A 0.118Ohm DCR