MPK95-06DA
Partnumber:
MPK95-06DA
Manufacturer:
Littelfuse/IXYS
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
600V 95A Chassis Mount General Purpose Rectifier, TO-240AA