MPRM28AF360M120A00
Partnumber:
MPRM28AF360M120A00
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
9950 in stock
Package
Module DC-DC 28VIN 1-OUT 36V 5.56A 200W 56-Pin SMD Module