MPU150-4000
Partnumber:
MPU150-4000
Manufacturer:
Bel Power Solutions
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Quad-OUT 5V/12V/12V/5V 30A/8A/3A/2A 150W