MPU150-4350
Partnumber:
MPU150-4350
products.category:
others
Availability:
331 in stock
SKU:
MPU150-4350
Package
AC/DC POWER SUPPLY QUAD-OUT 3.3V/5V/12V/12V 30A/15A/3A/3A 150W