MPU150-4530
Partnumber:
MPU150-4530
products.category:
others
Availability:
643 in stock
SKU:
MPU150-4530
Package
AC/DC POWER SUPPLY QUAD-OUT 5V/3.3V/12V/12V 30A/15A/3A/3A 150W