MPZ1608S121AT
Partnumber:
MPZ1608S121AT
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 2A 45mOhm DCR 0603 T/R